Aktualności
Aktualności

Eliminacje centralne III Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów


Komitet Główny Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów informuje, że do eliminacji centralnych III edycji Olimpiady zostało zakwalifikowanych łącznie 75 osób

Serdecznie gratulujemy!

Lista osób zakwalifikowanych znajduje się tutaj.

 

Temat przewodni finału to: Sprawa polska na arenie międzynarodowej w XVIII wiekuSzczegółowe informacje na temat lektur znajdują się w zakładce ELIMINACJE CENTRALNE.

 

Osoby zakwalifikowane do udziału w finale proszone są o wypełnienie Ankiety Uczestnika Finału i przesłanie jej w pliku word na adres mailowy:komitet.glowny-ohg@wp.pl oraz pocztą na adres: Komitet Główny Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów, ul. Krakowska 71-79, 71-017 Szczecin do 20 stycznia 2019 r. Ankieta do pobrania tutaj.

 

Rodzice/opiekunowie uczestników finału proszeni są o przesłanie Zgody na wyjazd na adres właściwego komitetu okręgowego Olimpiady do 20 stycznia 2019 r. Formularz zgody jest do pobrania tutaj.

 

Eliminacje centralne odbędą się w dniach 1-3 marca 2019 r. w Warszawie.

Koszty podróży oraz pobytu w Warszawie uczestników pokrywa Komitet Główny Olimpiady. Opiekę nad uczestnikami w trakcie eliminacji centralnych sprawują sekretarze komitetów okręgowych olimpiady. Uczestnicy będą zakwaterowani w hotelach Atos i Aramis.

Rodzice/opiekunowie, którzy chcą towarzyszyć uczestnikom w trakcie finału mogą we własnym zakresie i na własny koszt zarezerwować nocleg w tych hotelach, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy to uczynić jak najszybciej (kontakt: Hotel Atos, ul. Mangalia 1, 02-758 Warszawa, tel. 22 207 70 00, e-mail: atos@starthotel.pl . Komitet Główny Olimpiady nie pośredniczy w rezerwacji miejsc noclegowych dla rodziców i opiekunów.

Szczegółowy harmonogram eliminacji zostanie opublikowany w terminie późniejszym.